Хто стане "Робіном Гудом"?

Гонка за нашим "спасінням" стартувала. Спочатку наші гаранти вирішують, як і на скільки мінімумів нам жити, а потім роблять для нас покращення у вигляді зменшення штрафів, за невиконання їхніх "адекватних" законних творів. І все ж, хто першим зробить крок до народу, хто ж стане Робіном?! 

Першою це робить Оксана Продан. Далі цитую:

«Штрафи для підприємців в 30-100 мінімальних зарплат – це політика терору щодо підприємців. Вона нагадує кінець 20-х років минулого століття, коли комуністи згорнули НЕП (нову економічну політику) і заборонили приватні виробництво, послуги та торгівлю», – зазначила народний депутат, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан.

Якщо до підприємця прийшли з перевіркою коли він був відсутній, йому можуть оштрафувати на 320 тис. грн. Фактично підприємця ставлять перед вибором: продай квартиру чи авто, щоб заплатити штраф, або домовляйся з чиновниками.

Такі дії влади знищують середній клас, унеможливлюють приватну ініціативу, зупиняють розвиток країни. Замість того, щоб дати можливість всім ініціативним людям займатися власною справою, створювати робочі місця та платити податки, їх заганяють в глухий кут і кажуть: ми не дамо вам працювати.

«Вільний підприємець за новими законодавчими нормами очевидно становить найбільшу небезпеку для держави. За те, що він недоплатив сімсот гривень, його хочуть карати штрафом в 320 тисяч гривень. Натомість за незаконну нафтову чи газову свердловину можна відкупитися штрафом в 510 грн. Про який розвиток економіки та держави може йти мова?», – підкреслила Оксана Продан.

Чекаємо на продовження, хто підхватить естафету?

Избранные посты
Недавние посты