Зміна назви вулиці та зміни до установчих документів Юр. осіб.


Зміна відомостей про місцезнаходження юридичної особи підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців".

Однак Закон не встановлює пакет документів, що подається для державної реєстрації змін в даному випадку. Ніяких офіційних роз'яснень з боку Державної реєстраційної служби України з цього питання немає.

При цьому пункт 8 статті 2 Прикінцевих положень Закону містить застереження про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", а саме частину другу статті 10 викласти в такій редакції:

"2. Адміністративний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів:

благодійних організацій;

юридичних осіб, пов'язаних із прийняттям Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв'язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об'єктів топоніміки населених пунктів".

Таким чином, за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів у зв'язку з перейменуванням вулиці, адміністративний збір справлятися не буде.

Законом не встановлено граничних термінів для проведення вказаних дій, таким чином, суб'єкт господарювання сам може вирішувати, коли необхідно провести реєстрацію змін.

Але все ж таки рекомендуємо внести відповідні зміни з метою уникнення в подальшому непорозумінь з державними органами.

Избранные посты
Недавние посты